Hotel Alimandi > Oficjalna Strona Internetowa – Czterogwiadkowe Zakwaterowanie w Centrum Rzymu

Free Wi-Fi
FREE WI-FI
Alimandi Hotel Rzym
 
Rezerwacja Online
divider

Najlepsza cena gwarantowana • Z wyjątkowych promocji i kod rabatowy Newsletter • Bezpłatny Internet WI-FI • Śniadanie w cenie
0
 
THE VATICAN MUSEUMS
Hotel Alimandi Vaticano Rome
Największy zbiór zabytkowych skarbów świata jest tuż na progu Hotelu Alimandi w salach, kaplicach i galeriach Muzeów Watykańskich.
 
FOR BUSINESS OR LEISURE
Hotel Alimandi Vaticano Rome
Jeśli jesteś wyznawcą filozofii, ze ‘styl robi różnice’ to rzymski luksusowy czterogiwazdkowy hotel Alimandi Vaticano jest idealnym hotelem na podróż służbowa lub wypoczynek w Wiecznym Mieście.
 
Newsletter i kod rabatowy
Newsletter & Discount Code Dołącz do naszej listy mailingowej, aby otrzymać kod Rabat Natychmiast Exclusive!
  
SPOŁECZNEGO Sieci i WI-FI
Flickr Facebook Youtube Free Wi-Fi FREE
   
   

WELCOME TO THE ALIMANDI VATICANO ROME

21 sypialni i trzy luksusowe apartamenty Hotelu Alimandi Vaticano są przestronne, pełne światła i powietrza. Sąsiedztwo jest ekskluzywne i dużo mniej zatłoczone od innych części miasta, a dzwiękoszczelne okna dają dodatkowy komfort! Oprócz stylowego umeblowania w klasycznym stylu Liberty pokoje posiadają wszystkie nowoczesne wygody, od doskonale wyposażonego mini-baru do szybkiego połączenia internetowego.

Najbardziej znane zabytki miasta, takie jak Panteon, Koloseum i Hiszpańskie Schody są łatwo dostępne ze stacji metra Cipro-Musei Vaticani, która znajduje się tylko 5 minut drogi od hotelu, lub dzięki jednemu z wielu autobusów kursujących po okolicy.

Krótki wieczorny spacer zabierze was na plac Świetego Piotra z jego filmowym tłem najslynniejszego kościoła na świecie, olśniewającą kopulą Michała Aniola w promieniach zachodzącego słońca.

Mapa

Położony w samym sercu Rzymu, tuż przy murach watykańskich i naprzeciwko wejścia do Muzeów Watykańskich, wspaniały wystrój hotelu w stylu Liberty jest tylko jednym elementem wyrafinowanego stylu rodziny Alimandi.

 
Alimandi Hotel Rzym
Viale Vaticano 99, 00165 Rzym, Italy | Tel. +39 06 39745562 +39 06 39760569 +39 06 39725388 Fax. +39 0694443485 | P.IVA 07562031000
E-mail: alimandivaticano@alimandi.com - alimandivaticano@aol.com

Strona zaprojektowana i administrowana przez: Fisheyes Ltd
 
Akceptujemy karty kredytowe